Migruojantys paukščiai
Dalyviai
Mantas Lesauskas

Dizaineris

Lietuva

 

 

Mantas Lesauskas gimė ir gyvena Vilniuje. Kuria socialiai angažuotoje erdvėje tarp dizaino ir meno. Magistrantūros ir bakalauro studijas baigė Vilniaus dailės akademijoje, dizaino katedroje. Dalyvavo įvairiuose kūrybiniuose meno projektuose Pietų Afrikos Respublikoje, Olandijoje, Šveicarijoje, Italijoje ir kitose. Kūryboje analizuoja medžiagų mistifikacijos, archetipų galios kasdienėje aplinkoje bei lingvistikos temas.

Skaityti daugiau...
 
Viktorija Šiaulytė

Menotyrininkė

Švedija 

 

 
Išsilavinimas

2008 – magistro studijos Konstfack, Critical Writing and Curatorial Practice, Stokholmas, Švedija.
2004 - 2008 - Vilniaus dailės akademija, menotyros bakalauras.
Skaityti daugiau...
 
Danguolė Kuolienė

Grafikė

JAV

                                          

 

Gime Čikagoje. Mokėsi pas grafiką Viktorą Petravičių. Baigė dailės studijas su grafikos specialybe Mundelein College, Čikagoje. Ruošia personalines bei dalyvauja grupinėse meno parodose. Priklauso Boston Printmakers grafikų draugijai. Penkti metai organizuoja lietuvių kurybinę stovyklą "Meno 8 Dienos", JAV.

Skaityti daugiau...
 
Jūratė Weiss Jarulytė

Vizualieji menai

Portugalija

                                         

 
Gimusi Joniškyje, šiuo metu gyvena ir kuria Lisabonoje, Portugalijoje.

studijos
2000 – 2002       Vilnius dailės akademija Kauno dailės institutas, MFA
1996 – 2000       Vilnius dailės akademija KDI, BFA, tapyba
1991 – 1995       Kauno kolegija, J. Vienožinskio menų fakultetas, rūbų modeliavimas

Skaityti daugiau...
 
Marta Dauliūtė

Kino režisierė

Švedija

 

 

Išsilavinimas:
2005 - 2008 - kino režisūros bakalauras, kino akademija, Göteborgas, Švedija.
2003 - 2005 - Fridhem koledžas, kino režisūra, Svalöv, Švedija.
nuo 2009 vasaros OFF (nepriklausomų kino kūrėju) sąjungos narė.

Skaityti daugiau...
 
Iris Ponkina

Scenaristė, filmų režisierė, režisieriaus, gamybos (kurybos) assitentė

Graikija

 

 

Gimė 1976 metais Tatarstane, Rusijoje Lietuvių šeimoje. Vaikystėje mokėsi rusų mokyklose Kuboje, Kolumbijoje ir Lietuvoje,socialines geografijos Maskvoje (Rusija) ir Kaune (Lietuva). Lankė moderniojo baleto mokyklą Kiolne (Vokietija), praktikavosi teatre ir buvo pop grupės ,,Desperados'' (Lietuva) narė. Dirbo nardymo instruktore Kipre ir Guadeloupei (Guadoje, Prancuzija). Guadeloupei išgyveno malūnsparnio avariją. Vėliau dirbo ir mokėsi ,,European Studies" Utrechte (Olandija).

Skaityti daugiau...
 
Rasa Alksnytė

Choreografija, kulinarija

 

 Belgija

Rasa Alksnytė gimė 1975 m. Kaune. 1995m. baigė Marijampolės pedagoginę mokyklą, du metus studijavo Vilniaus Konservatorijoje ir metus šiuolaikinio šokio mokykloje P.A.R.T.S. Briuselyje. Dirbo su Lietuvos ir užsienio choreografais bei teatro režisieriais : A. Naginevičiūte, R.Rastausku,  G.Sepučiu, G.Vallenti, P.Frenak, K.Ikeda, K.Murobushi ir kitais. Nuo 2000m. Belgijoje įkūrė savo šokio trupę „Zanzi”. Nuo 2003m. drauge su šiuolaikinio meno laboratorija FOAM sukūrė eilę maisto „performansu”.

Skaityti daugiau...
 
Darija Sapozenkova-Hauge

 Grafinė dizainerė

Norvegija

                                          

 

Lietuvai atgavus nepriklausomybę Darijos šeima 1990 m. paliko Rusiją ir apsigyveno Vilniuje. Čia Darija baigė Antakalnio vidurinę ir J. Vienožinskio dailės mokyklą, studijavo Vilniaus Dailės Akademijoje dizainą ir 2003 m. gavo bakalauro laipsnį. Taip pat mokėsi grafinio dizaino Lahti Dizaino institute, Suomijoje 2000 m. O 2004 m. baigė industrinio dizaino magistrantūrą, interaktyvinio dizaino specialybę, Oslo Architektūros ir Dizaino Universitete, Norvegijoje. Studijų metu ir po jų Darija dalyvavo įvairiuose paroduose, renginiuose bei dirbo grafinio ir web dizaino srityse, išbandė iliustraciją ir animaciją, baldų projektavimą bei kitus menus. Šiuo metu dirba dizaino firmoje Osle ir daugiausia  dirba su vizualinio identiteto programomis (pvz. Presenta Norge, Mera restaurant), leidybos  bei reklamos dizainu (InteriorMagasinet, Westerdals Kompetanse, DnB NOR Eiendom Nybygg), kampanijomis (pvz. kick off Leaf  ir Unilever produktams), taip pat dirba su renginių koncepcija ir dizainu, iliustruoja knygas, kuria animacijas. Laisvalaikiu  Darija  tapo, lankosi dizaino ir meno renginiuose bei ieško naujų savęs realizavimo sričių. Vienas iš įdomesnių tokio pamąstymo vaisių yra Red Beast konceptas. Jam yra skirti teminiai vakarėliai, animacijos bei yra rašoma knyga. Idėja yra skirta įkvėpimui,  pamąstymams bei išdaigoms.

Skaityti daugiau...
 
Ričardas Milukas

Tapytojas

Lietuva

 

 Ričardas Milukas

Išsilavinimas
1993-1996 m. KATM, architektūros paminklų restauravimas
1996-2002 m. VDA KDI, Dailės pagrindų katedra, tapybos studija

Skaityti daugiau...
 


Visos teisės saugomos © 2017 Migruojantys paukščiai.